Основні напрямки діяльності:

ТОВ "Гамаюн Софт" зареєстровано 12.05.1997р.

Фірма спеціалізується в галузі розробки програмного забезпечення для ресторанного, магазинного, готельного бізнесу та сфери послуг.

Програмний комплекс TRIO є повністю нашою розробкою, підтвердженою авторськими свідоцтвами №6363, №6364 від 07.10.2002р.

Маючи більш ніж 20-річний досвід розробки, встановлення та супроводу програмно-апаратного забезпечення вся діяльність компанії націлена на комфортну та безперебійну роботу наших клієнтів.

Основні особливості нашої команди:

Вміння спілкування із замовником, розуміння його потреб; формулювання вимог до реалізованого проекту та розробка необхідних технічних рішень.

Наша команда складається з висококваліфікованих спеціалістів: керівників проектів, системних аналітиків, програмістів, системних адміністраторів, які ефективно працюють над розв'язаннями завдань наших замовників.

Наша робота полягає в тому, щоб, враховуючи всі нюанси, знайти, запропонувати та реалізувати оптимальний, простий та ефективний варіант рішення для підприємства замовника.

Нашим клієнтам ми надаємо повний спектр послуг:

    вибір оптимальних та ефективних рішень для автоматизації та обліку підприємства;

    постачання, налаштування та запуск програмного забезпечення та необхідного спеціалізованого обладнання;

    обслуговування, супровід та оновлення, встановленої системи;

    повна відповідність вимогам контролюючих організацій звітності, що формується;

    забезпечення необхідними витратними матеріалами;

    заміну, встановленої у клієнта системи автоматизації, на програмний комплекс TRIO із збереженням усієї необхідної інформації на наявному устаткуванні.

Наша адреса:


КИЇВ, Україна

Проспект Голосіївський
буд.93, оф.228

+38 050 913 91 20
+38 098 013 55 33

    mailbox@triosoft.kiev.ua

На карті: